Përveç muzikës – ky është talenti tjetër i Mentor Hazirit (VIDEO)

By

Javën që lamë pas, këngëtari Mentor Haziri ka qenë protagonist i emisionit Prive duke dhënë intervistën e famshme “60-të sekonda”.

Ai iu është nënshtruar plot pyetjeve të sikletshme, ndërsa edhe ka rrëfyer se cili është talenti tjetër i tij përveç muzikës.

“Luaj shumë ping-pong dhe bën skateboard”, ka thënë Haziri.

Ndër të tjerash ai është pyetur edhe sa kilogramë peshon, por ka refuzuar të japë një numër duke thënë se është me mbipeshë por që po punon e po ushtron për t’i larguar kilogramët e tepërt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm