Së fundmi Tuna po merr këtë koment për të birin e saj Zenin

By

Sot është një ditë e bukur për Tunën dhe të birin e saj Zenin. Vogëlushi sot bëri katër muaj jetë.

Si rëndom, tani që ai po rritet dhe po zhvillohet tiparet e tij fizike, shumë nga rrethi familjar dhe shoqëror i këngëtares po komentojnë se kujt i ka ngjarë.

Në një postim tjetër në llogarinë e saj në Instagram, ajo zbuloi se shumë po i thonë se Zeni i ka ngjarë shumë asaj.

“Thanë: ‘Tuna version djalë’”, shkroi këngëtarja në fotografinë që ndau. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm