‘Grande’ Noizy!

By

Noizy sapo ka publikuar me videoklip këngën e tij të re e cila është edhe pjesë e albumit të reperit.

Videoklipi është realizuar në Tiranë dhe në të shfaqen anëtarët e OTR përfshirë edhe Encën e Çiljetën.

Artikuj të ngjashëm