S’do të doni të jeni më beqarë kur të dëgjoni bashkëpunimin e ri të Venerës me Lindin

By

Çifti shumë simpatik i industrisë sonë të muzikës, Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Një këngë dashurie që do ju bëjë të doni të gjeni sa më shpejt shpirtin tuaj binjak.

Kënga me titull “Kush” është realizuar me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm