Sara Hoxha pozon në bikini, ekspozon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

By

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Ata po presin një vajzë e cila do të vijë së shpejti në jetë.

Sot, Sara pozoi në bikini duke ekspozuar barkun e saj të rrumbullakosur dhe duket kaq bukur.

Në njërën prej fotografive të postuara në Instagram, e dashura e Ledrit ushqen vajzën me një pije freskuese përmes kërthizës, sigurisht me shaka sepse një gjë e tillë nuk ka mundësi të ndodhë.

Megjithatë, ajo po shkëlqen duke iu falënderuar edhe më shumë nurit të shtatzënisë./Prive.al

View this post on Instagram

Swipe for drinking baby bump 🤩

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Artikuj të ngjashëm