Blero: E vërteta me Afrona Dikën (Video)

By

Këngëtari Blero Muharremi gjatë kësaj jave që po e lëmë pas ka qëndruar në Turqi e bashkë me të ka qenë edhe ekipi i Prive.

Përpos xhirimeve të klipit, ai është intervistuar nga ne dhe ka folur për projektin e fundit që vjen në bashkëpunim me Onati e Babastars.

Po përpos kësaj ai është deklararuar edhe për jetën private. Blero ka treguar që mes tij dhe Afronës ka pasur një shkëndijë por që e ka ndërprerë vetë këngëtari.

Gjithashtu, Blero ka rrëfyer edhe fotografitë me modelen çeke që bën bujë gjithandej. Muharremi tha është single por që po shijon jetën e tij deri në maksimum./Prive.al

Artikuj të ngjashëm