Santiana për Bucin: “Ai është shërbëtori im”

By

Një situatë e tensionuar ka lindur mes dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për Santianën dhe Lumbardhin, ky i fundit e ka quajtur banoren, “ushtare të Bucit”.

“Çohet Buci, çohesh edhe ti direkt në këmbë, ai është komandanti yt”, i ka thënë Lumbardhi asaj.

Një reagim nuk mungoi as një Santiana.

“Nuk i shkoj Bucit pas, ai vjen pas meje, ai është shërbëtori”, ka thënë ajo.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm