Njihuni me fëmijën që Enca dëshiron ta adoptoj!

By

Padyshim që kënga ‘Bow Down’, e sjellur nga bashkëpunimi i reperit Noizy dhe këngëtares Enca, ka rezultuar si një nga këngët më të sukseshme të publikuara për këtë sezonë verore deri më tani.

E si rrjedhojë e kësaj një fanse e këngëtares Enca, ka publikuar një video të sajën duke e kënduar pikërisht këtë këngë, e që po këtë video ka qenë vetë këngëtarja ajo e cila e ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram.

‘I wanna adopt her’ , ose ndryshe në shqip ‘Dua ta adoptoj atë‘, shprehet mes të tjerash Enca për vajzën në fjalë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm