Befasia e krishtlindjeve e lë pa fjalë Armina Mevlanin! (FOTO)

By

Bukuroshja e njohur nga Shqipëria, Armina Mevlani, zë shpeshherë vend në titujt kryesor të mediave rozë.

E kjo për shumë arsye, fillimisht puna dhe profesioni i saj bëjnë që ajo të jetë mjaft e afërt me mediat dhe e dyta jeta e saj private e cila komentohet mjaft shumë.

Lidhja e saj me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, bën që vëmendje mjaft të madhe mediat të çojnë pikërisht në atë drejtim.

Pikërisht i dashuri i saj, Shkëlzeni me rastin e festave të fundvitit ka zgjedhur ta befasojë Arminën duke i dhuruar asaj një grumbull lulesh të cila kanë formën e zemrës, dhuratë kjo e cila e befasoi me të vërtetë shumë bukuroshen e cila nuk hezitoi ta ndajë atë edhe me ndjekësit e saj.

Ajo tregoi se i pëlqen mjaft lulet dhe se i dashuri i saj duket se e njeh mirë atë pasi që ka goditur në shenjë sa i përket kësaj zgjedhjeje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm