Samanta flet për Skivin dhe ‘sherrin’ me Ronelën

By

Samanta Karavello ishte e ftuar mbrëmë në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës.

Aty këngëtarja rrëfeu në lidhje me thashethemet e përhapura për një lidhje me Skivin dhe miqësinë e prishur me Ronela Hajatin.

E pyetur për romancë të mundshme me Visarin siç edhe u spekualua, Samanta u shpreh se marrëdhënia me të nuk i kalon kufijtë e miqësisë.

Këngëtarja 25 vjeçare u prononcua edhe për prishjen e miqësisë me Ronela Hajatin, lajm të cilin e demantoi muaj më parë duke e kategorizuar si spekulim.

Ajo tha se nuk dëshiron t’i kthehet të shkuarës, sepse ‘tani është momenti të mendoj për gjërat pozitive’. Ndryshe, dyshja ishin aq të afërta me njëra-tjetrën saqë përpos bashkëpunimit kolegial, shkonin madje bashkë edhe në pushime. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm