Kush është shoqja e re nga estrada e Gold AG?! (Foto)

By

Reperi Gold Ag, të dielën e ka kaluar në studion ‘Arbasound’ e me gjasë ishte një takim pune pasiqë reperi ka treguar se ka disa këngë që do ti publikoj deri në fund të vitit.

Në llogarinë e tij në instagram ai ka postuar një fotografi ku shihet me të parin e kësaj studio si dhe me këngëtaren Arta Bajrami.

E kjo e diela me sa duket ka krijuar një shoqëri të re në estradë pasiqë, Ariani ka filluar ta ‘ndjekë’ në instagram kolegen e tij Artën.

Nuk dihet nëse ky takim përfundon me një bashkëpunim mes tyre por që ajo që ka konfirmuar Gold Ag është dueti me këngëtaren nga Shqipëria, Greta Koçi që do të publikohet shumë shpejt me videoklip./Prive.al

https://instagram.com/p/8JUY7hxTRV

 

Artikuj të ngjashëm