Prezantuesi i njohur nga Kosova, së shpejti baba për herë të parë

By

Nga prezantuesi Meriton Mjekiqi ka lajme të reja!

Ai, në moshë relativisht të re, së shpejti do të bëhet baba!

Modeli e ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq të dashurën e tij, Egestën në muajt e fundit të pritjes së ëmbël nën mbishkrimin: ‘Bebja ime, gjithçkaja ime’.

Detajet mbi gjininë nuk janë bërë të ditura teksa kjo bebe vjen si fryt i dashurisë disa vjeçare të Meritonit dhe Egestës. /Prive.al

My baby it’s my Everything.

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi) on

Artikuj të ngjashëm