Brenda rezidencës së John Legend që sapo u shit (FOTO)

By

Chrissy Teigen dhe John Legend kanë shitur një rezidencë me shtatë dhoma gjumi me nëntë banjo me që zotëronin në Beverly Hills për 16.8 milionw dollarë, shkruan Dailymail.

Familja e famshme – duke përfshirë fëmijët Luna, pesë, dhe Miles, tre dhe nëna e Chrissy Vilailuck Teigen – ishin zhvendosur nga shtëpia me një shtëpi më të madhe që po rinovohej, pasi Teigen po priste fëmijën e tyre të tretë, por ata humbën fëmijën në mënyrë tragjike tetorin e kaluar , dhe Teigen tha në dhjetor në Instagram ajo “kurrë nuk do të jetë [shtatzënë] përsëri”.

Mw poshtw ju sjellim disa fotografi brenda rezidencws milionwshe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm