Sabri Fejzullahu me një urim romantik për ditëlindjen e bashkëshortes

By

Para pak ditësh bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera u kthye në shtëpi pas disa muajsh.

Ajo kishte qenë në Amerikë kur u morën masa për parandalimin e përhapjes së pandemisë.

Ndonëse Nera dhe Sabriu ishin pranë familjarëve të tyre, padyshim që kanë ndjerë mungesën e tij – mungesë të cilën Sabriu e kishte shprehur edhe publikisht.

Nera po feston ditëlindjen dhe Sabriu nuk kurseu fjalët më romantike për të uruar bashkëshorten e tij.

Më poshtë postimi në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm