Fansat të habitur me ndryshimin drastik të David Beckham gjatë karantinës

By

David Beckham përveç aftësive të tij në futboll njihet edhe për modelet e tij të flokëve që ishin të ndryshme me kalimin e viteve.

Pastaj, në vitin 2017 flokët e Davidit u bënë dukshëm më të rrallë. Ish-lojtari i Manchester United më vonë ndezi thashetheme se ai kishte bërë një transplant flokësh pasi u shfaq me flokë më të dendur në një reklamë për markën e tij të uiskit Haig Club në tetor të vitit 2018.

David Beckham celebrates the launch of Haig Club whisky

Kohët e fundit gjatë vetë izolimit, 45 vjeçari kishte prerë flokët e tij.

Dhe, disa javë pasi flokët e tij ishin prerë, ish-futbollisti David është vërejtur me flokë më të hollë në mënyrë drastike ndërsa flokët e tij kishin filluar të rriten.

David and Harper Beckham spotted shopping in Burford 16 miles from their home in Great Tew during lockdown

Që kur e kishte rruar kokën muajin e kaluar, Davidi kishte veshur kapele si në fotot dhe videot të cilat i ndante në Instagramin e tij.

David and Harper Beckham spotted shopping in Burford 16 miles from their home in Great Tew during lockdown.

Artikuj të ngjashëm