Sabri Fejzullahu me këngë të re!

By

50 vite karrierë dhe ende nuk po ndalet. Është dhe mbetet një ndër personat me energjinë më të madhe në estradën ton.

Është ky i palodhuri, Sabri Fejzullahu i cili pas këngës së fundit të lansuar në ditët e verës duket se ka filluar punën në diçka të re.

E këtë na zbuloi kompozitori dhe tekst shkruesi Florent Boshnjaku me një fotografi të postuar përkrah Sabrisë gjatë inçizimit të këngës së re.

Adhuruesi e këngëtarit janë ndër më besnikët në estradën tonë e duket se janë pikërisht ata forca e madhe që e kanë mbajtur në ketë formë Sabri Fejzullahun e të cilët po vazhdojnë ta motivojnë që të punoj e të krijoj hite të reja.

Se cili do të jetë hiti i radhës nga legjenda e muzikës shqiptare do të kuptohet shumë shpejt. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm