Sa para merr Anisa Veseli nga rrjetet sociale? (VIDEO)

By

Artistja e re Anisa Veseli, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive, pak javë më parë.

Ajo tregoi sa fiton nga rrjetet sociale, sa këngë i ka të përfunduara dhe pse hyri në muzikë?

Këto dhe shumë gjëra të tjera rreth saj i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm