Sa paguhet Enca Haxhia për një mbrëmje muzikore? (VIDEO)

By

Personi më i ndjekur në Instagram në mesin e shqiptarëve dhe njëra nga vajzat më në zë të shoubizit shqiptar.

“Boom-in” e karrierës e pati vjet më parë kur publikoi këngën e saj “A po t’pëlqen”, dhe siguritsh tani Enca Haxhia do jetë ndër këngëtaret më të paguara të skenës shqiptare.

E ftuar mbrëmë në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, gjatë lojës “Haje ose Thuaje”, ajo u pyet se sa para merr për një mbrëmje muzikore.

“Varet nëse është koncert, apo mbrëmje private dhe ku është. Çmimi dallon”, ka thënë Enca, duke mos dhënë një shifër të saktë të pagesës që merr nga muzika.

Në Nd’rrimin e Natës, ajo po ashtu ka folur edhe për mosmarrëveshjet me Noizyn, me të cilin dikur kishte marrëdhënie të ngushtë profesionale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm