Brad Pitt dhe Ellen DeGeneres kanë të përbashkët një ish të dashur

By

Ellen DeGeneres dhe Brad Pitt kanë pasur lidhje më të njëjtën grua në të kaluarën.

Gjatë një paraqitje në “The Ellen DeGeneres Show” të premten, ylli i “Ad Astra”, 55 vjeç, zbuloi se prezantuesja kishte qenë në lidhje me një ish të dashur të tij. Zbulimi erdhi ndërsa diskutuan kur të dy yjet u takuan për herë të parë.

“Më kujtohet një festë pishine e Melissa Etheridge, ku mendoj se ti po flirtoje me të dashurën time”, tha ai.

“A po flirtoja me të dashurën tuaj, me të vërtetë?” DeGeneres buzëqeshi.

“Unë mendoj kështu”, u përgjigj ai. “E morra si kompliment”.

“Unë në të vërtetë që nga ajo kohë isha në lidhje me një tjetër nga të dashurat e tua”, tha ajo. “Ne do të flasim për këtë më vonë.” – ia ktheu Ellen.

“Pas shfaqjes”, u pajtua ai, duke buzëqeshur.

Mirëpo prezantuesja nuk e zbuloi se kush ishte gruaja misterioze.

DeGeneres ka pozuar më shumë argëtuese në koincidencën romantike në mediat e saj sociale.

“Rezulton Brad Pitt dhe unë kemi shije të ngjashme tek gratë”, ka postuar ajo në një tweet.

Image result for brad pitt ellen

Burimi: Usatoday.com

 

Artikuj të ngjashëm