Sa është rritur Renee?! (Foto)

By

Renee, vajza e parë e Norës dhe Robertit është bërë personazh i shtypit akoma pa lindur. Pas lindjes ajo ka qenë në krye të çdo gazete e jo vetëm.

Aq shumë artikuj janë shkruar për të akoma pa mbushur 1 vjet. Në fakt sot Renee ka shënuar 5 mujorin e lindjes e këtë gjë e ka bërë të ditur nëna e saj, këngëtarja Nora Istrefi.

Renee, ka shtuar akoma më shumë dashurinë në familjen e Norës dhe Robertit./Prive.al

Today 5 months old ? My ☀️??❤️ #babyRenee

A photo posted by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

 

Artikuj të ngjashëm