Sa vjet po mbush vajza e ditëlindjes, Adrola Dushi?

By

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi, sot feston ditëlindjen e 28-të.

Mjaft e lumtur në këtë ditë speciale për të, është shprehur edhe modelja në rrjetin social Instagram, teksa ka marrë edhe urime nga më të ndryshmet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

View this post on Instagram

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Një ndër urimet e shumta, ishte nga miku i saj Flori Mumajesi, i cili e uroi me një shkrim mjaft të bukur “Gëzuar ditëlindjen Loke”.

Një urim mjaft i ëmbël i erdhi nga mikja e saj Isida Mollaymeri, “Urime ditëlindja Adro, edhe 100 vite plot me dashuri si buzëqeshja jote,” kishte shkruar ajo në një postim në Instastory.

Adrola Dushi është një modele shqiptare e konkurseve të bukurisë, e cila është kurorëzuar Miss Universe Albania në vitin 2012. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm