S4MM tallet me Feron për këtë arsye

By

Fero dhe S4MM që prej fillimit të karrierës kanë pasur përplasje me njëri-tjetrin.

Madje, rivaliteti rrezikoi të përfundonte në përleshje fizike kur Fero pati shkuar në Tetovë, duke e “kërkuar” S4MM

E gjërat nuk kanë ndryshuar, pavarësisht viteve.

Reperi nga Tetova ka thumbuar sërish gjilanasin përmes postimeve në rrjetin social Instagram.

Ai ka vënë në pah faktin se Capital Bra nuk e ka postuar në Instagramin e tij duetin e publikuar para dy ditësh me Feron shkruan Prive.al.

View this post on Instagram

KaDeWe OUT NOW X @capital_bra Prod by @qeliklipa

A post shared by FERO (@ferofera) on

“Sa keq është kur bën bashkëpunim me dikë dhe ai as nuk e poston siç duhet” – shprehet mes tjerash në thumbimin e bërë S4MM.

Artikuj të ngjashëm