Foto ekskluzive: Krah Erzinës, Kresha feston ditëlindjen në Kanada

By

Reperi i njohur shqiptar MC Kresha feston sot ditëlindjen.

I lindur në Mitrovicë, në vitin 1984 ai mbushë plot 36 vite.

View this post on Instagram

nimé ?!!!!

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on

Kjo ditëlindje është më e veçantë për faktin se është e para që Kresha e pret me epitetin e babait.

Reperi i njohur, ditën e lindjes e priti në Kanada  bashkë me gruan, Erzinën dhe të afërm të tjerë.

Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi nga festa familjare në të cilën, torta e bërë gati nga Xina e ka pasur fokusin me temë të Liverpool, ekipit të preferuar të Kreshës.

Ndërkaq, nuk dihet edhe për sa kohë do të qëndrojë reperi në Kanada por marrë shkas edhe nga situata me pandeminë që i ka pezulluar koncertet këtë vit, kjo pjesë për të qëndruar krah gruas dhe vajzës Iza bëhet shumë më e lehtë. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm