RRJEDHIN IMAZHE NGA VIDEOKLIPI “BODY ON ME”

By

Pas publikimit të këngës ‘Body on me’ të Rita Orës dhe Chris Brown, kanë rrjedhur në internet imazhe nga skenat e videoklipit.

Ka qenë vetë Chris Brown që në llogarinë e tij në Instagram ka postuar një foto ku shihet me Rita Orën mirëpo postimi është fshirë brenda pak minutash.

Të kujtojmë videoklipi i kësaj kënge që nga shumëkush u cilësua si debutim i Ritës në tregun amerikan do lançohet me 21 Gusht. /Prive.al/

image-1e6283c11bcb8c5db36b5fd339673a33e3071b2b06f6f8f671e60cada91644b2-V

Artikuj të ngjashëm