Rozana Radi paralajmëron projektin e ri !

By

Njëra prej tekstshkrueseve më të mira shqiptare dhe autorja e shumë këngëve Rozana Radi së shpejti do të vijë me këngë të re.

Ajo këtë gjë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram ku mes tjerash ka thënë se në këtë lloj muzike asaj i fle zemra dhe se para suksesit të saj dëshiron të jepet mesazhi sepse ajo ka theksuar se këndon për të dhënë një mesazh mbi një problem shoqërorë apo një dhimbje.

Këngëtarja gjënë që ndoshta din të bëjë më së miri është të shkruajë tekste e edhe kësaj here përmes tyre ka zgjedhur të prekë zemrat dhe ndjenjat e njerëzve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm