Ingrit Gjoni shfaqet pa pikë grimi! (FOTO)

By

Janë të pakta rastet kur ndonjë nga fytyrat tona publike zgjedh të ekspozohet pa make up përderisa vetëm një pjesë shumë e vogël prej tyre ‘rrezikojnë’ ta bëjnë një gjë të tillë.

E në këtë grup të vogël së fundmi është futur edhe këngëtarja Ingrit Gjoni e cila përkundër moshës po vazhdon të duket bukur e të na befasojë me pamjen e saj.

Këngëtarja e cila tash e disa vite mban edhe epitetin e të qenurit nënë ka vendosur të publikojë një fotografi ku shihet e sapo dalë nga dushi dhe krejtësisht natyrale.

Pavarësisht këtij fakti ajo duket shumë bukur teksa në drejtim të saj vërshuan një numër i madh komentesh duke komplimentuar atë për dukjen e shkëlqyer. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm