Roza Lati flet për fëmijërinë e saj: “Kur u divorcuan prindërit…”

By

E ftuar në Prive ishte moderatorja shumë e dashur Roza Lati.

Ajo zbuloi shumë në intervistën “50 pyetje” dhe foli pak edhe për fëmijërinë e saj.

Moderatorja kujton me shumë dashuri përpjekjet e mamit të saj për një jetë më të mirë pas divorcit të prindërve.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm