Nuk u desh një datë e veçantë! Adelina Tahiri befasohet këndshëm nga bashkëshorti i saj

By

Adelina Tahiri shpeshherë ndan me ndjekësit e saj copëza nga jeta personale.

Ajo jeton e lumtur me bashkëshortin Serjozha Markov me të cilin ka edhe një djalë.

Së fundmi, Serjozha e ka befasuar me një buqetë lulesh dhe nuk pati nevojë për asnjë datë të veçantë për një gjest të bukur.

Ajo ka ndarë një postim në Instagram ku shkruan, “Thjesht të dua”.

Kujtojmë se këngëtarja ishte e ftuar në Prive ku hyri më në thellësi për jetën e saj personale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm