A jeni gati të dëgjoni Ronelën në gjuhën italiane?

By

Ronela Hajati ka gati projektin e ri muzikor!

Kënga është e gjitha në gjuhën italine dhe do të lansohet më 1 korrik në ora 14:00 në Youtube.

Në postimin e mëposhtëm mund të dëgjoni sekuencat e para nga kënga e re. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

 

Artikuj të ngjashëm