Edona dhe Kader bëjnë sfilatë, Lumi në juri

By

Konkurrentet e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Kaderi kanë bërë një sfilatë më ndryshe se herave tjera.

Me shkopa të bilardos të hedhur pas krahëve, ato kanë modeluar njëra pas tjetrës në dhomën e ndenjës.

Ndërsa Lumbardhi ka luajtur rolin e jurisë.

Por për të shikuar më në detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm