Si i’a ‘dridhi’ Genta, Etnon?! (Video)

By

Ka pak minuta që është lançuar klipi ‘Shake It’ nga Genta dhe Etnon e ndërkaq në Prive për të parën herë bashkë promovojnë projektin e tyre.

Një bashkëpunim që erdhi si surprizë e që iniciativa ishte e Etnon për të pasur Gentën në këngë.

Artistët shpalosin të gjitha prapaskenat e projektit dhe kiminë që kishin së bashku. Njëra nga momentet ishte pjesa kur Genci duhej ta mbante në shpinë këngëtaren por që forma e saj trupore e cila mjaft e zhvilluar ia pamundësoi reperit këtë skenë.

Në anën tjetër Prelvukaj zhvishet për të parën herë në një videoklip e ky moment nuk mbeti pa u komentuar nga Genta.

E pyetja e parë që i lindi Gentës ishte: “Genc, po deshesh a?” e në të njëjtën kohë e komplimentoi për trupin që e ka formësuar./PRIVE

Artikuj të ngjashëm