Ronela Hajati bionde dhe me çuka në fytyrë – mezi do e njihni

By

Këngëtarja Ronela Hajati ishte njëra ndër ato figura të estradës, që asnjëherë nuk e ndërroi ngjyrën e flokëve duke i qëndruar shumë besnike një pamjeje prej brune.

Por këngëtarja provoi pak edhe hijen e të qenit një bionde…

https://www.instagram.com/p/Bus9bq0BAff/

Fotografitë e saja të publikuara së fundmi në profilin e rrjetit social Instagram, e shfaqin Ronelën si një bionde e edhe me çuka në fytyrë.

Atë mezi e njohëm, megjithatë kjo pamje po i shkon shumë, megjithatë kjo është vetëm një paruke e ajo ka publikuar edhe imazhe tjera, ku mbanë origjinalitetin si bionde. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm