Ronela e Young Zerka ikin në Amerikë: Kjo është arsyeja!

By

Gjatë gjithë vitit kanë qenë dy ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë. Jo vetëm për prurjet muzikore por të dy gjenin veten brenda të njëjtit  artikull për një histori dashurie.

Kjo tashmë nuk është sekret, pasiqë ata nuk fshihen mirëpo një deklaratë zyrtare nuk e kanë dhënë për publikun.

Mirëpo Ronela Hajatin dhe Young Zerkën nuk e lidh vetëm jeta private. Të dy artistët janë pothuajse në të njëjtat koncerte e kështu do të ndodh edhe në Amerikë, ku tashmë kanë shkuar ata.

Këtë të premte nis eventi i parë për këngëtarët, që në mbrëmjen e 27 tetorit do të jenë të shoqëruar edhe nga Alban Skenderaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm