Ronela dhe Samanta prishin raportet shoqërore?!

By

Disa burime të afërta me këngëtaret, kanë thënë qe Ronela Hajati dhe Samanta Karavella kanë prishur raportin mes tyre.

E kontaktuar nga ne, Samanta ka demantuar këtë lajm duke shtuar nuk asgjë të vërtetë dhe ato vazhdojnë te jenë mike.

Ndërsa fokusi i të dyjave mbeten projektet për verë që do të publikohen shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm