Nga e gjithë estrada, ky është mashkulli të cilin e veçon Enca (FOTO)

By

Pavarësisht faktit se vazhdimisht mund të kemi dëgjuar për rivalitet dhe armiqësi mes artistëve në showbizin shqiptar, fatmirësisht ka edhe miqësi të sinqerta të cilat i rezistojnë kohës.

E tillë është një e Encës, këngëtares së hitit ‘Bow down’ që ka vite që spikat me shoqërinë e saj me këngëtarin Sinan Hoxha.

E afërt me të është parë kaherë teksa një gjë të tillë e ka rikonfirmuar përmes një postimi së fundmi në rrjete sociale kur edhe është takuar me Sinanin në një dasëm.

‘Miku më i mirë nga showbizi’ – ka qenë përshkrimi i Encës që ka vulosur respektin për këngëtarin. /Prive.al/

encaoops_1472341458796

Artikuj të ngjashëm