Robin Krasniqi konfirmon lidhjen me modelen shqiptare

By

Kohëve të fundit është përfolur për një lidhje mes boksierit Robin Krasniqi dhe modeles Marigona Krasniqi.

Thashethemet shkuan deri aq larg sa u pretendua që çifti ishin fejuar. Një gjë e tillë ishte mohuar nga modelja.

Mirëpo, ishte bokseri nga Juniku që konfirmoi gjithcka. Ai publikoi një fotografi me modelen të dy duke qeshur në krahët e njëri tjetrit.

Më poshtë është fotografia që ai ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm