Roberti takon këngëtaren e famshme dhe ka disa fjalë për të

By

Robert Berisha kohëve të fundit është shumë i zënë me koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë trojeve shqiptare.

Këngëtari sot derisa ishte në aeroport është takuar me një këngëtare të njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për Fatmire Breçani me të cilën Roberti u fotografua dhe imazhin e postoi në instastory.

“Me këngëtaren e famshme shqiptare Fatmire Breçani”, shkroi këngëtari mbi fotografinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm