“Për ty”, Mbresa këndon këngën e re, incizuar brenda shtëpisë së Big Brother

By

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re.

Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës së saj televizive në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Kënga është punuar nga Fatjon Miftari.

E për të dëgjuar atë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm