Roberti, mijëra kilometra larg nga Kosova!

By

Muzikanti Robert Berisha i përfolur shumë kohëve të fundit për jetën e tij private ka marrë rrugë përtej oqeanit drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Nga atje ka postuar një foto në rrjete sociale ku tregon biletën e destinacionit nga Chicago për New York.

E kjo distancë gjeografike ka bërë që ai të ndjejë mall për dy persona, vajzën dhe bashkëshorten e tij, Norën.

“Më mungon gruaja ime Nora dhe vajza ime e mrekullueshme Rene” – ka shkruar ai në postimin e tij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm