Tjetër bukuroshe ia zbulon Shpatit: ‘Rrenc’

By

Shpat Kasapi publikoi sot fotografinë e parë me të dashurën e re por kjo duket të mos i ketë pëlqyer dikujt.

Një bukuroshe shqiptare nga Zvicra duket se është shokuar nga imazhi meqenëse sipas të gjitha gjasave, Shpati në po të njejtën kohë ka folur edhe me të.

Vanessa ka lënë një koment ku mes tjerash shprehet: ‘Deri dje kishim lidhje dhe tash ke një tjetër. Super. Qysh rrenc je ti’.

Tutje, ajo në një koment tjetër ‘pështyn’ këngëtarin për gjestin.

Më poshtë fotografia nga hapësira e komenteve tek e cila nuk ka intervenuar akoma këngëtari për të dhënë përgjigje apo për t’i fshirë shkrimet. /Prive.al/

13

Artikuj të ngjashëm