Robert De Niro bën shqiponjën me Blerim Destanin (FOTO)

By

 

Mbase mund t’ju duket e pavërtetë por po, Robert De Niro e ka bërë shqiponjën.

Aktori i famshëm i Hollivudit, fitues i shumë çmimeve dhe legjendë i filmave të ndryshëm, ka bërë shqiponjën dy krenare krah Blerim Destanit.

Këtë e zbuloi vet aktori shqiptar përmes një fotografie të cilën e postoi në Instagramin e tij duke thënë se ndjehet krenar.

“Me Robert De Niro në xhirimet e filmit “Comeback Trail”. Një nga momentet më të mira të karrierës sime”, ka shkruar Destani.

Më poshtë mund ta shihni postimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm