Robert Berisha ka nevojë për ‘ndihmë’ (FOTO)

By

Robert Berisha, ka nevojë të ndihmohet nga ndjekësit e tij ose kushdo që e sheh fotografinë e mëposhtme.

Këngëtari ka kërkuar informacion nga persona që janë në dijeni nëse ka kolona për të hyrë në Mal të Zi.

Me sa duket, artisti ka për të performuar atje dhe për shkak të raportimeve të fundit se në kufi ka kolona të gjata, Roberti është në mëdyshje.

“A ka kolonë për me hi në Mal të Zi”, ka shkruar ai.

Pra kushdo që ka kaluar andej le t’i drejtohet këngëtarit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm