Lajmi i fundit: Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

By

Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet.

Lajmin për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxheri i tij i kamotshëm Faton Shoshi, por nuk ka dhënë akoma një arsye.

Megjithatë, gjatë ditëve PRIVE do t’ju njoftojë se kush ishte shkaku që detyroi Ledrin, t’i anulonte koncertet.

Kënga e tij e fundit është “Menemadhe” në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kresha, që arriti miliona shikime në youtube dhe u dëgjua dhe vazhdon të dëgjohet gjithandej./Prive.al

Artikuj të ngjashëm