Roanit si intereson ajo që bën Majlinda (FOTO)

By

Roani përbën botën e bukuroshes Majlinda Zeka dhe këtë se këmi vënë në dyshim për asnjë moment.

Kjo për faktin se që prej ardhjes në jetë të djalit, bukuroshja ka ekspozuar vazhdimisht në rrjete sociale pjesë nga përditshmëria e saj.

Fotot me djalin, videot e postimet tjera janë të shpeshta nga Majlinda e cila duket se po e ‘mërzit’ me raste edhe vetë Roanin.

Në një prej fotografive të fundit, bukuroshi duket të mos jetë i koncentruar tek imazhet e shkrepura nga Majlinda teksa kjo e fundit veten e ka quajtur ‘nënë të mërzitshme’.

Duket se përkundër në një moshë shumë të vogël, Roani e ka ndarë mendjen të mos jetë shumë i ekspozuar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm