A e dashuron Andi vërtetë Gresën?

By

Gjatë lojës “E vërtetë ose dënim”, Blasta i ka bërë një pyetje interesante Andit, e që kishte të bënte me Gresën.

Ai e ka pyetur Andin nëse: “A e do Gresen, jo a e pëlqen, por a e do?”.

Por, cila ishte përgjigja e Andit? Këtë e mësoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm