Kush e ka refuzuar për bashkëpunim Ronela Hajatin?!

By

Dikur mungonin videoklipet nga ajo, por në dy vitet e fundit është tejet e angazhuar në këtë aspekt, e shumë prej tyre janë në bashkëpunime si ajo me Adrian Gaxhën, Lyrical Son e po ashtu edhe me Young Zerkën.

E pyetur nga Prive nëse e ka refuzuar dikush për duet, Hajati ka mohuar të ketë ndodhur kjo si dhe as ajo nuk e ka refuzuar askënd.

Së fundmi, Ronela ka publikuar duetin e dytë me Young Zerkën, ‘Diamanta’ e cila po pëlqehet nga publiku i këngëtarëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm