Rita pret ditëlindjen e parë me të dashurin e ri

By

Prej disa javësh u zyrtarizua lidhja më e re e Rita Orës!

Këngëtarja po shijon romancë me regjisorin dhe aktorin 45 vjeçar Taika Ëaititi nga Zelanda e re.

Taika është një nga partnerët me diferencë më të theksuarën në moshë që Rita ka pasur publikisht deri tash por kjo s’po e pengon lidhjen, përkundrazi.

Së fundmi në Londër çifti ka pritur ditëlindjen e parë të Taikas bashkë.

Në festë ka pasur edhe shumë të ftuar të njohur, përfshirë aktoren Kristen Steëart dhe vajzën e pop-legjendës Michael Jackson.

Foto nga eventi ju sjellim më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm