Klea Huta zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë (FOTO)

By

Moderatorja e njohur Klea Huta ka treguar sa fëmijë dëshiron të ketë.

Përmes lojës e vërtetë/jo e vërtetë në Instagram ajo tha se do që të jetë nënë e tre fëmijëve.

Ndryshe Klea dhe Elgiti, burri i saj, janë prindër të një djali që quhet Krid./Prive.al

Artikuj të ngjashëm