Rita Ora vullnetare në luftën kundër Covid-19

By

Vera Ora, nëna e këngëtares Rita Ora është pjesë e ekipit mjekësor në Britani që po kontribon në luftën kundër pandemisë.

E këtë anë nga ajo, duket se e kanë marrë dy vajzat pasiqë Rita dhe Elena Ora janë bërë pjesë e 750 mijë vullnetarëve të cilët kontribojnë për të luftuar këtë koronavirusin.

Informacionin e ka konfirmuar Vera Ora në një intervistë dhënë së fundmi për Hello Magazine./Prive.al

Artikuj të ngjashëm