Çfarë lajmi shqetësues mori Mc Kresha gjatë luftës në Kosovë? (VIDEO)

By

Të shtunën që lamë pas, Mc Kresha iu përgjigj 25 pyetjeve në Prive.

Reperi tregoi shumë gjëra për veten përmes kësaj rubrike.

Në mesin e shumë përgjigjeve interesante, Mc Kresha rrëfeu lajmin më shqetësues që mori gjatë luftës në Kosovë për personin më të shtrenjtën – nënën e tij.

Se çka I thanë atij dhe kur ishte në sikletin më të madh, e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme por jo vetëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm